Contactgegevens

Telefoonnummer van de kantine: 030-6374565

Bestuur
Naam; Fabian Middelweerd, Secretaris a.i.
Mail; secretaris@victum.nl
M
eer informatie over het bestuur...

Technische Commissie
De technische commissie bestaat in totaal uit ruim 20 personen. Klik hier voor de pagina van de TC voor de juiste contactpersoon!

Wedstrijdsecretariaat
Valt onder de technische commissie. Klik hier voor de contactgegevens.

Scheidsrechters
Vacature

Interne Toernooien
Naam; Fabian Middelweerd
Mail; fabian395@live.nl
Tel; 06-15492055

Oefenwedstrijden en Externe Toernooien
Naam; Renate Velthuis
Mail; oefenwedstrijden@victum.nl
Meer informatie over de oefenwedstrijden en toernooien

Jeugdcommissie (activiteitencommissie)
Naam; Mandy Abels
Mail; jc@victum.nl
Meer informatie over de Jeugdcommissie...

Victor
Naam; Fabian Middelweerd
Mail; victor@victum.nl
Tel; 06-15492055
Meer informatie over Victor…

PR Commissie
Naam; Fabian Middelweerd
Mail; prc@victum.nl
Tel;06-15492055
Meer informatie over de PR Commissie…

Feestcommissie
Naam; Lonneke Schönfeldt
Mail; fc@victum.nl
Meer informatie over de Feestcommissie…

Kantinecommissie
Naam; Marcel Elsing
Mail; kc@victum.nl
Tel kantine; 030-6374565
Meer informatie over de Kantinecommissie...

Beheerscommissie
Naam; Fabian Middelweerd
Mail; beheer@victum.nl
Meer informatie over de beheerscommissie...

Webteam
Naam; Fabian Middelweerd
Mail; webteam@victum.nl

G-Korfbal
Naam; Gerda van der Lugt
Mail; G-team@victum.nl
Tel; 06-42489144
Meer informatie over het G-team......

Medische Commissie
Naam; Bas van der Doelen
Mail; bas.doelen@casema.nl
Tel; 030-6361044
Meer informatie over de medische commissie…

 

Officiële website van de Houtense korfbalvereniging Victum
Copyright 2011 © kv Victum - Houten
Alle rechten voorbehouden
Powered by Drupal, an open source content management system